Home Technologies and materials Голки для швейних машин: основні типи та критерії вибору

Голки для швейних машин: основні типи та критерії вибору

by buma888

Може здатися, що вибір голки для швейної машини – завдання просте і не потребує особливих знань. Але насправді існує безліч видів швейних голок, кожен з яких має певні характеристики. Тому, щоб обрати иглы для швейных машин, слід розібратися в цій темі детальніше.

Види

Найчастіше у продажу можна зустріти наступні різновиди голок для шиття:

  • Універсальні. Побутові голки універсального призначення підходять для роботи практично з будь-якими типами тканин. Такі голки мають гострий наконечник, який легко прошиває навіть щільну матерію, не пошкоджуючи її. Голки цього типу підходять і для дуже тонких тканин, оскільки не руйнують волокна при проходженні крізь тканину. Щоб підібрати оптимальну універсальну голку для швейної машини слід звертати увагу на її товщину. Даний параметр знаходиться в діапазоні 60-130, де голки №60 є найтоншими, придатними для таких делікатних матеріалів як шовк, а голкою №130 можна прострочити джинси або шкіряне полотно.
  • Мікротексу. Це голки покращеного заточування або особливо гострі. Максимальна гострота дозволяє таким голкам обробляти найтонші тканини. Зазвичай голками мікротекс відстрачують канти або використовують їх для шиття виробів із мікротекстилю.
  • Для деніму. Це спеціальні голки, які без зусиль прошивають джинсову тканину, з якою не вдається впоратися, використовуючи звичайні голки. Відмінні риси голок даного типу: посилений стрижень і високий ступінь заточування. Прошиваючи щільні тканини, така голка не порушує цілісність волокон, що дуже важливо. Завдяки посиленому стрижню знижується ризик пошкодження голки в процесі роботи.
  • Для стрейчу. Голки цього типу застосовуються для роботи з еластичними тканинами, що тягнуться. Відмінними рисами голок для стрейчу є кінчик закругленої форми і спеціальна улоговина вздовж стрижня.
  • Для трикотажу Голки для трикотажу мають незвичайний кулястий кінчик. Таке вістря не ушкоджує трикотаж, оскільки, проникаючи у тканину, просто розсуває волокна. Завдяки цій особливості, у місці проколу не залишається отвір на тканині.
  • Для шкіри. Такі голки мають особливий ріжучий кінчик. Ними можна просочувати всі типи шкіри, як натуральні, так і штучні. Підходить голка і для обробки клейонки.
  • Для вишивання. Голки для вишивання мають закруглений вістря і розширений жолобок. Вони використовують для створення вишивки на полотнах різних типів. За наявності особливого золотистого напилення вишивальні голки служать довше.

You may also like

Leave a Comment