Home Technologies and materials Рентгено-захисне обладнання: види та критерії вибору

Рентгено-захисне обладнання: види та критерії вибору

by buma888

З початком застосування рентгена у медицині діагностика піднялася нового рівня. І до цього дня рентген-обладнання широко застосовується з медичною метою. Але рентгенівське випромінювання становить певну небезпеку, тому важливо подбати про надійний захист. Компанія Рістейл Груп виробляє рентген обладнання та захист різних типів, що суттєво розширює можливості вибору.

Свинцеві пластини

В основі рентгенозахисних матеріалів використовується свинець як найнадійніший захист від небезпечного випромінювання. Свинцеві пластини (листовий свинець) широко застосовують для оснащення рентгенів кабінетів. Вони використовуються як для обшивки стін та стелі в кабінетах, де проводиться рентгенологічне дослідження, так і у складі захисного одягу, який одягають пацієнти для захисту тих частин тіла, які не підлягають дослідженню.

Для виготовлення захисних пластин використовується спеціальна гума. Такі пластини поміщають у спеціальні нейлонові чохли. Дані вироби відрізняються підвищеною гнучкістю, їх зручно вдягати і дорослим, і дітям, а вшиті липучки дозволяють створювати різні комбінації для більш комфортного використання. Виріб легко дезінфікується, що також є його незаперечною перевагою.

Як захист приміщень від рентгенівського випромінювання листовий свинець знайшов широке застосування. Їм обробляють як медичні, і виробничі приміщення. Матеріал однаково добре підходить для стін, підлоги, вікон, дверей.

Рентгенозахисний гіпсокартон

Свинцеві пластини як протипроменевого захисту використовується вже досить давно. А одним із найсучасніших рішень є рентгено-захистний гіпсокартон. У таких гіпсокартонних панелях міститься свинець, який перетворює їх на надійний захист від небезпечного випромінювання.

Процес виробництва рентгенозахисних плит гіпсокартонних ретельно контролюється. Кожна плита піддається обов’язкової перевірки для аналізу її рентгенозахисних якостей. Такі гіпсокартонні плити можуть бути облицювальним матеріалом при облаштуванні медичних кабінетів. З нього роблять перегородки та підвісні стелі, проводять облицювання стін.

Переваги

До переваг рентгенозахисного обладнання від Рістейл Груп відносять такі фактори:

  1. Високий рівень захисту.
  2. Зручність застосування.
  3. Стровідсоткова гарантія якості.
  4. Висока швидкість монтажу.

You may also like

Leave a Comment