Home Technologies and materials Організація освітлення стадіонів та спортивних майданчиків: правила та особливості

Організація освітлення стадіонів та спортивних майданчиків: правила та особливості

by buma888

Стадіони, траси для гірських лиж та біатлону, інші спортивні об’єкти висувають особливі вимоги до освітлення. Класичні вуличні світильники задовольнити ці вимоги не можуть. Потрібне спеціалізоване освітлення для стадіонів, та LEDSTER — компанія, яка його виготовляє. Це добрий вибір для освітлення спортивних об’єктів будь-якої складності.

Вимоги до спортивного освітлення

  1. Потужність та рівномірність. Освітлювальні прилади повинні давати яскраве світло і розташувати їх треба так, щоб не залишалося тіней. Висвітлення має бути рівномірним. Тіні призводять до швидкої втоми очей, заважають і вболівальникам, і гравцям.
  2. Розташування. Багато освітлювальних приладів встановлюються на великій висоті. Тільки LED прожектор можна розмістити на висоті понад 6 метрів без втрат як освітлення.
  3. Незалежність від кліматичних умов. Світильники для відкритих спортивних об’єктів повинні справлятися з опадами, і якість світла під час негоди не повинна страждати.
  4. Передача кольорів. Спортивне освітлення максимально близько до природного денного світла: уболівальники зможуть оцінити красу дійства, а трансляція вийде якісною.
  5. Відсутність ефекту відблисків. Так спортивні снаряди розпізнаються найшвидше, адже відблиски не сліплять очі.
  6. Відсутність мерехтіння. Важливо для трансляцій та запису відео.

Переваги світла LEDSTER

Професійне світлове обладнання для стадіонів LEDSTER – якісне світло для спортивних подій. Індекс кольору становить мінімум 80 одиниць, зазвичай більше. Мерехтіння немає, відблисків теж, а міцний герметичний корпус повністю захищений від мінливостей погоди. Взагалі безпека висока: є захист від перепадів напруги, механічної дії (ударів м’ячем, наприклад).

Світлодіодні світильники – ідеальне рішення для спортивних об’єктів. Яскравість світла можна настроювати залежно від часу доби або того, що відбувається на майданчику. Енергія витрачається економніше, ніж у найближчих аналогів, у 10 разів! У складі відсутні небезпечні компоненти, і навіть пошкодження світильника не є джерелом небезпеки. Про екологічну катастрофу і думати нема чого.

LEDSTER не лише продає готові прожектори для стадіонів. Компанія розробляє індивідуальні рішення для спортивних об’єктів. Проект, виробництво, монтаж – на кожному етапі LEDSTER демонструє відмінну якість роботи. Навіщо звертатись до інших?

You may also like

Leave a Comment