Home Furniture Який пружинний блок на матрац краще: Pocket Spring, Боннель чи Multipocket

Який пружинний блок на матрац краще: Pocket Spring, Боннель чи Multipocket

by marusia

Ортопедичні матраци можуть відрезнятися не тільки по розмірам, але й по конструкції виконання.

Як відомо, всі ортопедичні матраци Київ ділить на пружинні та безпружинні. Пружинні, у свою чергу, виробляються за різними технологіями. Це може бути блок Боннель, PocketSpring чи Multipocket. Давайте розглянемо кожен із цих варіантів і спробуємо розібратися, у яких випадках і що варто вибирати.

Боннель – традиційна технологія

Блок пружин Боннель називають ще залежним . Це означає, що пружини у ньому максимально взаємодіють між собою. В основі матраца знаходяться 2-конусні спіралі. Вони можуть бути з чотирьох чи п’яти витків. Дріт має товщину від 1,2 мм до 2,2 мм. Діаметр пружини може бути до 10 см. Пружини матраца на основі блоку Боннель встановлюються в ряд і скріплюються за допомогою дроту із сусідніми рядами. Так формуються взаємозалежні спіралі.

Ця технологія є традиційною. Поява блоку Боннель передує винаходу технологій ПокетСпрінг та Мультіпокет. Відповідно – такі пружинні матраци позбавлені інноваційних технологій, які здатні забезпечити максимум анатомічного ефекту. Коли на одну точку конструкції Боннель натиснути, сусідні ділянки теж діють. Як результат – немає бажаної підтримки хребта за рахунок того, що пружини реагують на натискання разом, а не точково.

Незважаючи на перелічені недоліки матраців на основі блоку Боннель, вони мають і незаперечні переваги. Це:

  • здатність витримувати велике навантаження;
  • відносно низька ціна – матраци з блоком Боннель найдешевше стоять у порівнянні з іншими ортопедичними виробами.

Такий матрац відмінно підійде для дачі, недорогого готелю чи хостелу. Якщо ви маєте скромний бюджет, але хочете придбати хороший матрац, краще брати цей варіант, ніж вироби без ортопедичного ефекту.

ПокетСпрінг – інновація, яка береже здоров’я

Матраци, виготовлені на основі блоку пружин ПокетСпрінг, краще враховують анатомічні особливості свого власника. Вони повторюють вигини тіла користувача та відрізняються високою еластичністю. Таких властивостей матраца вдається досягти за рахунок того, що всі його пружини обгорнуті спеціальними чохлами. Діаметр однієї пружини – до 6 см. Вона складається із 6-8 витків. Тканина, з якої виготовляються чохли, має високу міцність і щільність. Вона тримає форму, цим сприяючи пружності всієї конструкції. Саме ці фактори – в основі ортопедичного та анатомічного ефекту матраца.

Мультипокет – технологія, що витримує великі навантаження

Ще один популярний тип незалежного блоку пружин – технологія мультипокету. Її відмінності від ПокетСпрінг виявляються у кількості пружин на квадратний метр та їх діаметрі. У стандартному матраці ПокетСпрінг знаходиться 200-300 пружин на 1 м.кв. А в матрацах Мультипокет це число в 2-3 рази більше. Ці матраци жорсткіші, вони здатні витримувати підвищені навантаження. Але й вартість їхня вища. Вибір матраца з блоком Мультипокет оптимальний для тих, хто має велику вагу. Така конструкція не прогинатиметься, демонструватиме «ефект гамака». Вона має достатню еластичність, щоб не деформуватися.

Підбиваючи підсумки…

Отже, головне, що треба знати про всі три типи пружинних матраців:

  • Блок Боннель є прийнятним бюджетним рішенням для нерегулярного використання. Чудовий дачний варіант.
  • Блок ПокетСпрінг – технологія, що поєднує розумну ціну та високу якість. Ці матраци гнучкі, еластичні, комфортні та довговічні.
  • Мультипокет – удосконалений блок із безліччю незалежних пружин. Коштує дорожче, ніж ПокетСпрінг, але для користувачів з великою вагою є вигідною довготривалою інвестицією в хороший матрац.

Якщо ви утруднюєтеся у виборі, фахівці інтернет магазину magdek.com.ua допоможуть підібрати такий матрац, який відповідатиме висловленим побажанням. Асортимент товарів пропонує купити багато якісних виробів різних цінових категорій.

You may also like

Leave a Comment