Home Finishing and Renovation Як подорожувати економно: корисні поради щодо придбання квитків

Як подорожувати економно: корисні поради щодо придбання квитків

by marusia

Сервіс вже завоював серця багатьох мандрівників. Він зручний та зрозумілий для всіх користувачів.
На ньому можна купити не тільки залізничні квитки, але і на інші види транспорту.

Які квитки можна придбати на сервісі

Сайт пропонує покупку різних видів квитків. Можна забронювати квиток на поїзд, автобус чи літак. На авіаперевезення можна придбати стандартний квиток або вибрати лоукостер.

Для придбання білого необхідно зайти на сайт https://proizd.ua/. На головній сторінці запропоновано форму для пошуку необхідного маршруту. У форму потрібно ввести дані точки відправлення та прибуття, а також дату переміщення. Сайт відображає варіанти транспорту, вартість проїзду та їх розклад. Після вибору зручного маршруту пропонується вибрати місце розташування. Пасажиру запропоновано варіант плацкарт чи купе. Зручний сервіс і вибором розташування: верхня або нижня полиця. Після вибору всіх даних, що уточнюють, необхідно ввести персональні дані пасажира. Залишилося лише провести транзакцію.

Відразу після здійснення платежу пасажир отримує електронний квиток на пошту. За бажанням клієнта він приходить у месенджер. Він не вимагає роздруківки та підлягає пред’явленню в електронному вигляді.

Переваги

Сервіс має спектр переваг у порівнянні з іншими пропозиціями. Його виділяє:

  1. Зручність. Відсутність витрачання часу на похід на вокзал, і пошук розкладу спрощує процес. Можна зробити вибір прямо з дому. Це економить час та гроші. Замовлення здійснюється цілодобово.
  2. Вибір квитка. Планувати подорож стало ще простіше. Сервіс пропонує велику кількість видів транспорту для пересування. Простий пошук дозволяє порівнювати ціни на будь-які види транспорту та вибирати зручний розклад. Ця перевага дозволяє планувати складні маршрути, коли одним видом транспорту не обмежишся. Особливо це важливо при поїздках у кількох напрямках.
  3. Доступна вартість. На сайті завжди можна знайти прийнятні ціни та різноманітні знижки. Це сприяє доступності подорожей до різних напрямків. Компанія проводить різноманітні акції.
  4. Безпека. Сервіс обладнаний інноваційними методами захисту особистої інформації своїх клієнтів. За допомогою спеціального шифрування сервіс запобігає одержанню сторонніми особами фінансової інформації клієнтів.
  5. Підтримка. При виникненні питання чи труднощів фахівці компанії завжди готові прийти на допомогу та допомогти у скрутній ситуації.

You may also like

Leave a Comment