Home Country house Власна турецька баня “хаммам” в квартирі – це реально

Власна турецька баня “хаммам” в квартирі – це реально

by marusia

Ми вже неодноразово писали про сауни у міських квартирах. Невелика парилка або інфрачервона кабіна – все це більш ніж реально. Сьогодні предмет нашої розмови – турецька лазня хаммам.

Виявляється, і її можна обладнати не лише у великому заміському будинку, а й у квартирі. Все необхідне обладнання для хаммам – на сайті.

Для початку нагадаємо, що таке взагалі хамам і чим відрізняється від сауни або лазні. Хамамом (або хаммамом – хто як пише) називається турецька парна лазня, яка передбачає підтримку певного температурного режиму не за рахунок розпеченої пічки, а завдяки гарячому пару, що надходить в приміщення зі спеціальних отворів в стінах, або, в сучасному виконанні, зі спеціального парогенератору. Унікальність хамаму полягає в тому, що температура в ньому не перевищує 55°C, а вологість повітря становить близько 100%

Насправді невеликого розміру хамам – відмінний варіант для квартир. Він значно дешевший від великого хамама. Має компактні розміри (від 1х1 метр!). Відмінно доповнюється душем: виходить паро-душова кімната з кількома режимами роботи… В якій можна налаштувати гарне освітлення, музику і навіть караоке, проводити сеанси ароматерапії та релаксації. І навіть лікувати респіраторні захворювання – адже хамам це, по суті, є великим інгалятором!

Хамам – єдине місце, де можна повноцінно відпочити у квартирі (на відміну від будинку, де може бути сад, лазня, басейн). Не дивно, що він стає улюбленим помешканням домашнього перебування наших клієнтів. Багато власників звичайних міських квартир вже буквально щодня знімають втому після трудового дня у такому невеликому хамамі.

Під хамами можна відвести навіть частину великої кімнати. А збудувати все лише за два чи три тижні.

Важливо! Висота стелі приміщення, в якому буде збудовано хамам, має бути не менше 2,5 метрів.

Обладнання, обробка

У своєму домашньому хамамі ви зможете встановити будь-яке необхідне обладнання. Парогенератор, зручні ортопедичні сидіння (а в більших хамамах – ортопедичний лежак і навіть масажний стіл)… Акустичну систему, апарат для ароматерапії.

Дизайн. Обробити хамам можна під ваш настрій та смак: у сучасному чи національному дизайні. Хамам – це не обов’язково східний чи турецький стиль! Якщо забажаєте, індивідуальний 3D проект для вас розробить наш дизайнер.

Освітлення. Підсвічування в хамамі – це насамперед Ваш настрій. Навіть у найменшому приміщенні є сенс підключити всі його види: настінний плафон, підсвічування лавок та купола, світлодіоди та декоративне світло. І комбінувати їх, як заманеться!

You may also like

Leave a Comment