Home Finishing and Renovation Правила встановки електричної теплої підлоги та поради

Правила встановки електричної теплої підлоги та поради

by marusia

Щоб створити в будь-якому приміщенні комфортніші умови в холодну пору року, необхідно здійснювати вибір та встановлення якісного опалювального обладнання.

І досить часто як додаткове джерело встановлюють електричну теплу підлогу. Але перед тим, як замовити теплу підлогу на https://teplapidlogavsim.com, слід ознайомитися з деякими особливостями.

Деякі плюси

Серед численних переваг електричної теплої підлоги можна відзначити кілька найбільш значущих.

  1. Встановлення вибраної моделі відрізняється простотою. Тому майже кожен власник квартири або заміського будинку можливо виконати самостійно. Але для цього потрібно дотримуватися деяких особливостей.
  2. Асортимент моделей досить великий, що дозволяє вибрати потрібне. Для цього можна визначитися заздалегідь з найбільш значущими характеристиками.
  3. Тепла електрична підлога виділяється безпекою, а також екологічною чистотою. Тому установку можна проводити, якщо в будинку мешкають діти, а також люди з алергічною реакцією.

Але для того, щоб скористатися всіма перевагами, варто правильно визначати не тільки параметри, а й ключові дані.

Особливості встановлення

Спочатку вибирається місце, де буде розташований терморегулятор. Для цього варто керуватись рекомендаціями досвідчених установників. Тільки після цього потрібно готувати підрозетник. До нього варто підвести електричну проводку, а також підготувати високоякісну та геометрично точну штробу. Саме до цих елементів здійснюється підключення терморегулятора. Щоб підвищити ефективність та якість встановлення, варто використовувати гофровану трубку.

Щоб зробити якісну установку спеціальних електричних матів, потрібно попередньо підготовку підстави. Для цього потрібно попередньо вирівняти основу. У деяких випадках потрібне заливання нового шару стяжки. Для підвищення ефективності потрібно користуватися спеціальною монтажною стрічкою або високоякісною сіткою. Це дозволяє спростити процес укладання.

Перед тим як виконувати монтаж ізоляції та покриття для підлоги, варто провести тестування встановлених елементів. Це дозволить своєчасно внести корективи та налаштувати систему. Цю роботу варто довіряти професіоналам.

You may also like

Leave a Comment