Home Country house Будівництво ангарів: основні вимоги та особливості конструкції

Будівництво ангарів: основні вимоги та особливості конструкції

by buma888

Ангари є найзручнішими спорудами для зберігання товарів, вантажів чи матеріалів. Особливо вони мають значення для сільськогосподарського виробництва. Ці будівлі поєднують у собі простоту зведення з надійністю і довговічністю, можуть споруджуватися в різних регіонах. Свої послуги пропонує відома українська компанія, яка проводить будівництво ангарів вже тривалий час.

Пропозиції для споживачів

Замовник споруди може вибрати проект із безлічі вже готових будівель. Приклади споруд розміщено на офіційному сайті компанії «Каркас груп». Тут є фотографії зовнішньої та внутрішньої частини ангарів, вказані їх технічні характеристики, розташування будівель.

Якщо клієнт не знайшов найбільш слушного варіанту, то він може замовити індивідуальний проект. Серед характеристик варто зазначити:

  1. Місце розміщення ангару.
  2. Його технічні параметри, куди включається довжина, ширина висота споруди, який корисний об’єм має мати.
    Визначається тип підлоги в ангарі, наявність вентиляції та вікон, освітлення.
  3. Вказуються характеристики під’їзних шляхів, який вид транспорту привозитиме і забиратиме матеріали, товари, вантажі.
  4. На підставі зазначених даних, фахівці компанії проведуть вивчення гідрогеологічних особливостей місцевості, визначать можливі вітрові та снігові навантаження та інші фактори, які впливатимуть на спорудження.

З комплексного аналізу всіх чинників, складається проект і надається клієнту. Він може отримати об’ємну віртуалізацію, щоб бачити, як об’єкт буде виглядати після закінчення будівництва.

Переваги компанії

Великий досвід робіт, значна кількість різноманітних споруд, кваліфікація фахівців, перевірена на практиці – основа успішної діяльності компанії «Каркас груп».

Проектувальники та будівельники зможуть підготувати план ангару і звести його в найкоротші терміни, врахувавши всі особливості та деталі умов замовника, клімату та рельєфу місцевості. Витрати на зведення ангарів окупаються швидко, адже розцінки оптимальні, заздалегідь затверджений кошторис не переглядається, витрати не збільшуються.

Поєднання проектування та будівництва унеможливлює виникнення непорозумінь, забезпечує якісний контроль за всіма стадіями процесу. Клієнт отримує готову споруду «під ключ» із можливістю розпочати експлуатацію одразу, без проведення додаткових робіт.

You may also like

Leave a Comment