Home Technologies and materials Типи та особливості промислового обладнання для швейного виробництва

Типи та особливості промислового обладнання для швейного виробництва

by buma888

Швейне виробництво потребує застосування різноманітного обладнання. Для максимальної автоматизації процесу шиття і, як наслідок, скорочення витрат на виробництво текстильних виробів було створено безліч різноманітних швейних машин, що виконують певні функції. Перш ніж придбати обладнання від IntellTex, слід розібратися у різноманітності промислових швейних машин детальніше.

Види

Промислові швейні машини поділяються на безліч різновидів, залежно від функцій, які вони виконують. Найчастіше легка промисловість використовує такі види обладнання для швейного виробництва:

  1. Пряморядкові машини. Швейні машини цього типу є універсальними, оскільки допускають роботу з різними видами тканин. Створюючи човниковий стібок, пряморядкова машина витрачає мінімум ниток, що дозволяє економити у процесі виробництва. Стежок, виконаний такою машинкою, виглядає дуже акуратно з обох боків виробу.
  2. Оверлок. Це промислове швейне обладнання особливого типу. Його застосовують, коли необхідно працювати з “сипучими” тканинами. Оверлоком обмітають зрізи, щоб запобігти розповзанню тканини та захистити краї виробу. У таких машинах по дві голки, а готовий рядок виходить дуже еластичною.
  3. Розпошивальні машини. Машинки даного типу застосовуються для створення гнучкого шва для закриття зрізу підгинання по краях. Таке обладнання ідеально підходить для роботи із стрейчевими тканинами: пошиття купальних костюмів, тріко.
  4. Гудзичні машини. Як випливає з назви, обладнання даного типу використовують для пришивання до виробу гудзика. Найсучасніші моделі ґудзикових машин крім стандартних плоских гудзиків із двома та чотирма отворами, пришивають і ґудзики на ніжках.
  5. Пітельні машини. Це цілий клас швейних машин, якими обмітають петлі. Вони бувають човниковими або ланцюговими (на одну чи дві нитки). Таке обладнання обробляє різні типи петель: прямі, круглі і т.д.
  6. Машина рядки Зигзаг. Обладнання даного типу застосовується для з’єднання окремих елементів текстильних виробів особливо міцним та еластичним швом. Головна перевага зигзагоподібної строчки полягає в тому, що порушити її дуже важко. У такому рядку стібки розташовуються під кутом одна до одної. Найчастіше машини рядки зигзаг застосовують, щоб обробити зрізи виробів, створити петлі, пришити гудзики будь-якого діаметру.

You may also like

Leave a Comment